E-Sat Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
arnold8705
Hozzászólások száma : 1
Join date : 2014. Oct. 05.

Kábeltévés elosztás 4 TVre Empty Kábeltévés elosztás 4 TVre

Vas. Okt. 05, 2014 5:57 am
Tanácsot és segítséget szeretnék kérni kábeltévé elosztási ügyben.
A helyzet a következő. Vidéki panelban(Vas megye) élek, ahol kábel tv van. Eddig el volt osztva 3 tv-re a kábelek a levegőben lógva. A kábelek bekerültek falba, csőbe és fali aljzatba(végzáró) lettek bekötve és lett egy plusz TV aljaz is. Úgy hogy az eddig 2 db T elosztó volt, beraktam még egy T elosztót (egy T elosztóról megy a másik kettő). Azóta a digitális csatornákon a kép szétesik, analóg csatornákon csak kicsit lett zavarosabb a kép, a két említett új fali ajzatott használva. Tudd vki segíteni? Hogy oldjam meg olcsón a kábeles fickók reálisan sokat kérnek egy kiszállásért. Néhány kábelt mi csináltunk (F csatis) néhány még az eredeti. Ami még érdekesség hogy a digitális csatornákhoz kiírja a jelerőséget ott ~90% körül van. A Bithibaarány: 1000 és 2000 körül mozog 2000-nél szét esik a kép (az a max).
Arra gondoltam szervek 1/4-es elosztót, de melyiket PSO-4T vagy PSO-4 vagy PSO-4W. Nekem melyik kell?
Ötlet? Szívesen meg hallgatook mindenkit.
Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.